Nasze ulotki z ofertą na Rok Szkolny 2017-2018

Kliknij tutaj, zapraszam na mojego Facebooka ☺

Oraz na mój foto blog o Poznaniu ☺

Szanowni Państwo, pragnę przedstawić Państwu nasze nowe ulotki z ofertą na Rok Szkolny 2017-2018. Jak każdego roku nasze zajęcia zaczynamy w październiku. Dołożymy wszelkich starań by na naszej stronie prezentować Państwu bogatą dokumentację fotograficzną z naszych spotkań i kursów, z wycieczek i warsztatów. Zachęcamy do regularnych odwiedzin i dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzacie.

Witamy w nowym Roku Szkolnym 2017/2018

Witam Państwa na stronie Polskiego Centrum Kultury Azjatyckiej.

Rozpoczyna się kolejny nowy Rok Szkolny 2017/2018. Rok ten zapowiada się bardzo interesująco.

Zainicjowaliśmy właśnie nowy projekt o nazwie „Klub Młodych Odkrywców”, który pozwoli zaszczepić i pogłębić, w dzieciach z klas 1-7 , zapał odkrywania świata; innych kultur, języków, obyczajów. Przewiduję wiele atrakcyjnych wycieczek, konkursów, warsztatów i spotkań. Te zajęcia to doskonała inwestycja w dziecko, która zaprocentuje na wielu płaszczyznach. 

Oczywiście pośród chętnych dzieci oraz wśród licealistów kolejny rok kontynuujemy kursy języków azjatyckich, głównie japońskiego, chińskiego i arabskiego. 

Wszystkich chętnych, także firmy i dorosłych zachęcamy do naszych usług translatorskich oraz do prywatnej nauki języków Azji.

Życząc wszystkim pomyślności i sukcesów zachęcam do współpracy.

Dawid Tomalak